Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Головна медіаподія року: Сьома міжнародна науково-методична конференція «Сучасний простір медіа грамотності та перспективи його розвитку».
25 Бер 2019, Понеділок

21-22 березня в Києві відбулася найгучніша медіа подія року – конференція «Сучасний простір медіа грамотності та перспективи його розвитку». Під час дводенного нон-стопу провідні українські та світові (гості з Німеччини, Польщі, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Молдови, Грузії) фахівці із журналістики та медіаосвіти обговорювали питання розвитку медіаосвіченості в Україні, зокрема наголошувалось на викладанні такого предмета як медіа культура або медіаграмотність.

Як відомо, «Січовий колегіум» вже давно увірвався у цю галузь і одними з перших в Україні, ще в далекому 2011-ому році увів курс «Медіакультура», який і досі з успіхом освоюють учні 8-11 класів. Саме тому на конференцію у секцію «Медіаосвіта та медіа грамотність у середній школі» був запрошений вчитель «Січового колегіуму» Павло Коваленко.

Наш педагог поділився із вчителями з усієї країни своїм уроком з маркування кіно- та телепродукту. Розповів про саму методику маркування, зразки його у Сполучених Штатах та наші аналоги, введені з 2016 року, а також запропонував варіант проведення подібного уроку з восьмими класами.

Конференція була організована Академією української преси за підтримки DW Akademie Europe and Central Asia. До участі у тематичних модулях були долучені заступник Міністерства освіти і науки України Вадим Карандій, керівник відділу преси Посольства Федеративної Республіки Німеччина Аннетте Пьолькінґ, директор Internews Джиліан МакКормак, директор IREX in Ukraine Мехрі Дракман.

Спікерами у журналістському блоці виступили: Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України, Андрій Куликов, голова Комісії з журналістської етики, голова правління Громадського радіо, Олексій Мацука, засновник та головний редактор сайту Новости Донбасса та «Суспільне телебачення Донбасу», Володимир Мостовий, фундатор Комісії з журналістської етики, засновник газети DT.UA. Модератором був президент Академії української преси Валерій Іванов.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь