Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Участь Скаутського гурту ХОРС у Круглому столі «Алгоритм впровадження Скаутського руху в навчальному закладі» (м. Київ)
1 Кві 2019, Понеділок

29 березня дорослі лідери скаутського гурту ХОРС Олександр Стовбінський та Тетяна Каменєва були запрошені на Круглий стіл до Києва, що відбувався за підтримки Міністерства науки та освіти України. Метою заходу було підвести підсумки та зібрати корисний досвід, який було набуто під час реалізації проекту «Більше скаутингу дітям України», щодо впровадження скаутського методу в роботу з дітьми.

Нагадуємо, що протягом 2018 року ми були активними учасниками цього проекту і разом з іншими 14 освітніми майданчиками з усієї України дали змогу розвиватися скаутському руху в нашій країні. Важливо, що систему скаутингу як неформальну освіту, її унікальність та безперечну актуальність, підтримує Міністерство освіти та науки України та міжнародні волонтери.

Пишаємось, що досвід «Січового колегіуму» є цікавим та потрібним іншим навчальним закладам України. А ми продовжуємо свою роботу і запрошуємо вас до нашого гурту!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь