Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
«Театр Слова» Січового – у Львові
2 Кві 2019, Вівторок

Вже вдруге «Театр Слова» Запорізького Січового колегіуму посів почесні місця переможців у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Місто Лева», який відбувся 22-24 березня.

І місце – композиція за романом Ліни Костенко «Маруся Чурай» (Вероніка Реймер, Мілана Павловська, Юлія Венгерова, Богдан Козлов, Микита Вініченко, Юхим Лобода).

І місце – присвячене Новій українській школі поезія Євгенії Ігнатенко «Малюк» (Андрій Войтенко, Богдан Козлов, Микита Вініченко).

І місце – Мілана Павловська (поезія Оксани Забужко «Феєрія про диригента свічок»).

ІІ місце – Вероніка Реймер та Юлія Венгерова (поезія Ліни Костенко).

ІІ місце – Андрій Войтенко (етюд Миколи Сингаївського «Наввипередки»).

Участь у конкурсі, здобуті перемоги – це лише половина того, що подарував Львів школярам, більшість з яких вперше побували тут. Цікава, змістовна зустріч із учнівським самоврядуванням Академічної гімназії при університеті «Львівська політехніка» (а студія «Театр Слова» – це ще й кошовий отаман Микита Вініченко та його заступник Богдан Козлов, і член редколегії «Джалапіти» Мілана Павловська), напевне, особливо корисною була для самоврядування колегіуму.

Відвідини Личаківського цвинтаря-меморіалу, собору святого Юра та інших храмів і костелів Львова, перегляд спектаклю у Львівській опері, прогулянки-захоплення вуличками Львова – все це ввібрали колегіанти і розумом, і серцем!

Спасибі всім, хто сприяв організації цієї незвичної поїздки: керівництву колегіуму, батькам колегіантів, ГО «Союз Українок» – у Запоріжжі та Львові!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь