Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
5 Кві 2019, П’ятниця

4 квітня на базі комунального закладу «Дніпрорудненська гімназія «Софія» – загальноосвітня школа І-III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області за участі комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Запорізької обласної ради та відділу освіти Василівської районної державної адміністрації відбувся Всеукраїнський SТЕМ-освітній марафон в рамках IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розвиток сучасної природничо-математичної освіти: реалії, проблеми якості, інновації».

Серед учасників SТЕМ-освітнього марафону – вчителі Запорізького Січового колегіуму Світлана Марцих та Оксана Бережна, які взяли участь в роботі лекторію.

Із інформацією про SТЕМ-освіту як умову підвищення якості сучасної природничо-математичної освіти виступила Лілія Васильченко, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

Також учасники освітнього марафону мали нагоду ознайомитися з першими кроками впровадження STEM-освіти в практику роботи гімназії «Софія». До уваги було представлено фрагмент заняття курсу за вибором «Розвивальна економіка», мейкер-лаб «Велика таємниця води», заняття спецкурсу «Материками та океанами» з DIY-технологіями на уроках географії та фрагмент уроку геометрії з елементами STEM «У світі трикутників».

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь