Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
2 квітня – Міжнародний день дитячої книги.
2 Кві 2019, Вівторок

З  1967 року за ініціативою  Міжнародної ради з дитячої книги світ почав відзначати це свято. Дата була обрана не не випадково – 2 квітня  народився один з найвидатніших дитячих авторів Ганс Христіан Андерсен. Саме цього  дня шкільний бібліотекар Наталя Левадна разом з учнями 5-х класів мандрували сторінками улюблених дитячих книжок. 

Діти вгадували назви казок за уривками, пояснювали значення книжкових термінів, складали літературні  пазли та впізнавали героїв улюблених книг за описами. Ведуча  наголошувала дітям, що особливо  важливо  привчати себе читати з малих років,  так як дитяча література – є  невід’ємною частиною формування інтелектуального і духовного розвитку нових поколінь.

Василь Сухомлинський  писав: «Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною».

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь