Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
9 Тра 2019, Четвер

Щорічно учні Запорізького Січового колегіуму активно долучаються до святкування Днів Європи в Україні.  2019 рік не є виключенням, але масштаби цьогорічного святкування стали дійсно міжнародними! 

Протягом декількох місяців учні 5-9 класів, задіяні у роботі на платформі eTwinning, активно готували цікавий контент з метою найяскравіше представити  особливості нашої країни, нашого міста, нашої школи. Результатом плідної роботи 245 учнів та їх вчителя Наталії Гутарук стала інтерактивна бібліотека медіа ресурсів, відібраних  або створених самим колегіантами.

Величезний масив інформації, представлений в бібліотеці є доступним за таким вже звичним для нас QR кодом, що був відправлений 19 іншим школам-партнерам на звичайній поштовій листівці.

Отримавши у відповідь такі самі листівки, колегіанти змогли здійснити віртуальну мандрівку 19 країнами, 19 містами, потрапити у 19 європейських навчальних закладів, провести онлайн зустрічі та незвичні уроки. Особливістю таких уроків іноземної мови стало те, що матеріалом для обговорення є не авторські тексти з посібників, а реальні життєві ситуації, місця, об’єкти та особи, які були обрані самими ітвіннерами-учасниками із різних країн!

Як відомо, розпочавши щось хороше, зупинитися дуже важко, тож ініціативна група учнів запропонувала створити ще одну, велику спільну  привітальну листівку до Дня Європи, на якій кожен елемент покликаний розкрити  особливості долучення нашого навчального закладу до міжнародної співпраці на платформі eTwinning, привітати  зі святом та запросити до активної співпраці!

Щиро дякуємо колегам,  талановитим учням та їх активним батькам за підготовку та проведення такої масштабної події. З Вами, можливо все!

#pbl #etwinning #eTwinning_Plus #Europe_Day

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь