Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
12 Тра 2019, Неділя

Під час травневих канікул учні 9-х класів подорожували Україною та відкрили для себе безліч неймовірно цікавих місць! Колегіанти відвідали Ужгород – одне з найстаріших міст України. Вже до IX століття тут існував замок, що згодом перетворився на місто. Як і кожен замок, Ужгородський має свої легенди, про які дізналися під час пішохідної екскурії  обласним центром Закарпатської області.

Хто тут побував хоч раз – неодмінно захоче сюди повернутися. Цікавою і мальовничою була подорож на водоспад Шипіт, озеро Синевир і до єдиного в Україні реабілітаційного центру бурих ведмедів.

Крім того, 9-ти класники відвідали мисливську резиденцію архієпископа Шенборна, оточену мальовничим англійським парком в урочищі Берегвар. Цікавим виявилося те, що у коді будівлі зашифровано астрономічний рік: на фасаді будівлі можна нарахувати 365 вікон, що дорівнює кількості днів у році. 52 кімнати відповідають кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Якщо ж придивитися до форми паркового ставка – можна побачити контури мапи Австро-Угорщини.

Колегіанти мали змогу також пройтися старовинними вуличками Мукачево – міста, що стоїть над річкою Латорицею, і завжди змагалось з Ужгородом за першість на Закарпатті, та відвідали  середньовічний замок Паланок.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь