Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
14 Тра 2019, Вівторок

Скаутський гурт ХОРС разом із дорослими лідерами Вітою Михайловою, Тетяною Каменєвою та Олександром Стовбінським стали учасниками грандіозної події – ХХІХ збору-походу «Козацькими шляхами», що відбулась під гаслом «Час нових відкриттів». Наш гурт увійшов до складу одного з п’яти таборів походу – «Нори лиса».

Це були 5 екстремальних днів, проведених на Черкащині на острові, у наметах, посеред дикої природи. 5 активних днів, насичених різними подіями: фестивалями, іграми, майстер-класами, зустрічами з відомими людьми. 5 незабутніх днів, наповнених новими знайомствами, дружбою, коханням та чесними емоціями.

За ці 5 днів скаути «Січового колегіуму» навчилися власноруч будувати табір, створювати комфортні побутові умови на природі, рубати дрова та постійно  підтримувати ватру, готувати на їжу на вогні. Кожен учасник зміг прийняти виклик власній сміливості та витримці, взявши участь у нічних іграх «Зомбі квест» та «Подорожуючи часом», вдосконалити навички або навіть навчитися, орієнтуванню у таборових змаганнях, спробувати себе у скаутському випробуванні «Хитрий лис».

Відбулись цікаві зустрічі та майстер класи з ораторського мистецтва із В’ячеславом Соломкою. День у таборі починався із шикування та звітів патрульних лідерів. Впродовж дня можна було зайняти себе в Галереї настільних ігор, на Платформі знань та культур, в Арт студії, на Просторі екстриму,  на Арені перемог та розваг або спробувати поставити власний рекорд в Цеху рекордів. Закінчувався день святковою програмою, вечірніми вогниками у загонах із піснями під гітару.

Насичена програма ХХІХ збору-походу «Козацькими шляхами» була підкорена! Ми вітаємо ХОРС із першим і вдалим досвідом участі в такому заході, далі буде ще цікавіше, а ми – «Завжди на поготові!»

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь