Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Локації, експерти та експертки міні-EdCamp Запоріжжя

Починаємо представляти експертів та експерток (Не)конференції міні-EdCamp Запоріжжя.

IMG_2769

Локація 1

Експертки: Сокол Ірина, Сопина Олена

Тема: Реальні загрози віртуального світу

Форма проведення: тренінг

Місце проведення: кабінет 5

Що ми пропонуємо: Кожен день ми витрачаємо час на спілкування з друзями в соціальних мережах, розмови з родичами по скайпу, розміщення фотографій з подорожі у блогах та ін. Але, чи знаєте ви, що на кожному кроці у віртуальному світі нас чекають небезпеки. Спам, тролінг, булінг, віруси….. І це лише маленька частинка….

За допомогою різних ігрових вправ ми пропонуємо вам розглянути, які небезпеки існують в Інтернеті, скласти рекомендації щодо поведінки в мережі, розглянути правила захисту та багато іншого.

А ви знаєте, що 9 лютого 2016 року відзначається Міжнародний День безпечного Інтернету?


Локація 2IMG_2533

Експертка: Свириденко Ірина

Тема:  “Виклик кризовій ситуації: “Знаю! Дію! Перемагаю!” (пошук внутрішніх ресурсів у подоланні кризових ситуацій)

Форма проведення: асоціативно-метафорічнний тренінг

Що я пропоную: Буває, коли ми ставимо перед собою мету, хочемо її досягти, всі зусілля направляємо на її реалізацію, прагнемо, а потім…. щось відбувається…ми опиняємось у глухому куті… не можемо рухатись далі… В таких випадках ми не розуміємо, що робити далі, чому так відбувається, переживаємо бурхливі емоції, з яким важко впоратись, або навпаки – впадаємо у депресію і не бачимо ніякого виходу.
І ні поради друзів, ні знання, нам не допомагають, ми не завжди можемо самостійно подолати цю кризу і застряємо в цьому стані надовго.

Цей тренінг для тих, хто хоче розібратися з тим, що відбувається, хто хоче побачити справжні, глибинні причини цієї ситуації (адже, ми, інколи думаємо, що знаємо причину, а в роботі з метафорично-асоціативними картами часто виявляється, що причина зовсім інша), хто хоче знайти вихід і рухатись далі!


Локація 3qtZCNm8VkdY

Експертка: Каменєва Тетяна

Тема:  Місія РОДИНА – розвиток лідерських якостей дитини (створення індивідуальної «Карти Світу»)

Форма проведення:  інтерактивний тренінг

Що я пропоную: Дитину необхідно готувати до дорослого життя – у цьому полягає справжня турбота батьків про неї. А яке воно, це її майбутнє життя? Хочете допомогти своїй дитині спланувати майбутнє самостійно? І де знаходиться межа батьківського втручання в цьому процесі? Запрошую вас разом із дітьми на інтерактивний тренінг, практична частина якого полягає у спільному складанні програми розвитку вашої дитини, визначення життєвих пріоритетів, виходячи з її лідерських якостей та індивідуальних даних.


Локація 4

pg6KIOvcpPQ

Експертка: Осьмякова Юлія

Тема:  Пронькіна школа, або уроки грамотної мови

Форма проведення:  майстер-клас

Що я пропоную: Російська мова – мова складних і різноманітних наголосів. У французькій мові, як відомо, всі слова мають наголос на останньому складі, у польській – на передостанньому, а в російській – непередбачено на будь-якому складі: на 4-ому, 5-ому, 6-ому, 7-ому… Як курйоз, можна навести приклад слова з наголосом аж на 10-ому складі: «выкристаллизировавшемуся».
Рухливий наголос викликає чимало помилок в усному мовленні. Згадайте про такі найпоширеніші «жертви» орфоепічних порушень, як: «каталог», «партер», «свекла», «жалюзі», «поняла», «договор». Перевіряти наголос у словнику не в кожній людині є можливість і час. А оточення тим часом наполегливо формує в ній неправильну вимову.
Пропоную кинути виклик тим, у кого «на районі не звонЯт, а звОнят», і відвідати майстер-клас «Пронькіна школа, або уроки грамотної мови». Разом із головною героїнею фільму «За двома зайцями» Пронькою ми будемо розкривати секрети мовного етикету і вчитися правильно вживати «проблемні» слова. Пам`ятайте, дотримання акцентологічних норм полегшує сприйняття думок людини, а також характеризує її як освічену і культурну особистість.


Локація 5
4XgKp9ZMBCA

Експертка: Тіханова Ольга

Форма проведення:  фото-студія

Що я пропоную: Здається вже не залишилося людей, які б не знали, що таке Instagram. Практично на будь-якому масштабному заході присутній професійний фотограф. Сьогодні фотозона – це так званий стилізований простір, який було виділено спеціально для фотографування. Під час перерв або очікування тренінгів, експерти та експертки (Не) конференції міні-edcamp Запоріжжя відчують себе моделями і отримають на пам’ять яскраві і емоційні фотографії. І звичайно можуть зробити незабутні селфі з колегами і новими знайомими.


Локація 60dt6qch0_nk

Експертки: Гутарук Наталія, Аджимян Ольга

Тема: First Steps With Tabs ( Перші кроки із планшетними ПК)

Форма проведення:  тренінг

Що ми пропонуємо: Якщо заборонено, але дуже хочеться, то …..МОЖНА!!!! Ще й навіть дуже продуктивно. Якщо бачити в сучасних гаджетах тільки загрозу, можна просто втратити свою цільову аудиторію. Сучасний урок для сучасних дітей та підказки для батьків, яким чином можна такого страшенного “ворога” як планшет перетягнути на свою сторону та використовувати як один із потужних освітніх інструментів, а не просто як крадія часу.


 Павло КоваленкоЛокація 7

Експерт: Павло Коваленко

Тема: Як створюються фейкові новини

Форма проведення:  тренінг

Що я пропоную: Кількість інформації, яка міститься у одному випуску сучасного журналу перевищує кількість інформації, яку отримувала освічена людина 19 ст. за все життя. Важко не захлинутися у вирі цієї інфохвилі, а тим паче встигати не тільки споживати, але ще й розрізняти та перевіряти її. Я хочу продемонструвати Вам яким чином ЗМІ можуть маніпулювати аудиторією, як це помітити, а найголовніше – як захиститися від цього.


Локація 8Локация

 

Експертки: Ачкуріна Тетяна, Кравченко Ліна

Тема: Скарби зі звалищ

Форма проведення: майстер-клас

Що ми пропонуємо: Чи знаєте Ви, що зі звичайного сміття можна створити прекрасні речі? Ми розкажемо як можна виготувати прикраси для кімнатних квітів (метелик, божа корівка) використовуючи пластикові ложки. Також ви зможете створити віяло із пластикових виделок.


Локація 9SZwNIoidFSs

 Експертка: Моргун Інна

Тема: Паперове мереживо

Форма проведення: майстер-клас

Що я пропоную: Під час майстер-класу ви познайомитесь з технікою “квілінг”. Кві́лінг — це мистецтво виготовлення плоских або об’ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу. Ви зможете власноруч виготовити цікаві речі: прикраси для кімнатних рослин, квітка, метелик, об’ємну іграшку.


 Локація 10CIM3_vI_uZI

 Експертка: Нагорнова Тетяна

Тема: Сучасний урок: навчаємося із задоволенням. Усний рахунок у повсякденному житті.

Форма проведення: урок-практикум

Що я пропоную: Чи знаєте Ви на скільки цікаво може бути на уроці математики? Запрошую Вас відвідати сучасний урок математики з використанням інтерактивної дошки та планшетів. Тема нашого уроку «Усний рахунок». Кожна людина повинна вміти рахувати усно; в магазинах, кафе, банках – скрізь приходиться мати справу з розрахунками. Для того щоб рахувати швидко та впевнено, не треба мати спеціальних знань. Усього декілька простих правил та прийомів допоможуть Вам навчитись добре рахувати. Після уроку Ви швидше за будь який калькулятор порахуєте вартість покупки, решту, відсотки за вкладом або кредитом та розмір знижки під час розпродажів.


Локація 11Scan100011719

 Експертки: Чеховська Людмила, Тищенко Наталія

Тема: Золото в долонях

Форма проведення: дискусійний клуб

Що ми пропонуємо: У дискусійній формі порушити проблему мотивації учнів та батьків до навчання та саморозвитку.

 

 

 

 


Локація 12NfVE_Aw6g6U

 

 Експерт: Салякін Сергій

Тема: Танок – це життя…

Форма проведення: майстер-клас

Що я пропоную: Пропоную ознайомитись із неймовірним та захоплюючим світом танцю, навчити основним рухам танців “Повільний вальс” та “Ча-ча-ча”.


Локація 132D3VnzGuHSs

 

 Експертка: Пазинич Ірина

Тема: Ниткова іграшка-сувенір

Форма проведення: майстер-клас

Що я пропоную: В’язання гачком є одним із найдрівніших і найпопулярніших видів рукоділля, а нитки являються чудовим матеріалом для творчості. Використовуючи різні прийоми і техніки із ниток можна створити безліч цікавих речей.

Вязана сукня ручної роботи завжди буде прикрасою будь-якого жіночого гардеробу, а іграшка-сувенр, зроблена своїми руками із ниток, може стати чудовим приємним подарунком до свята.

В програмі майстер-класу  – презентація авторської колекції в’язаних суконь, а також виготовлення сучасної ниткової іграшки в старовинній техніці.