Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Порядок реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні

Для того щоб зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання, необхідно зробити десять кроків.

Крок перший: Виберіть вищий навчальний заклад, в якому Ви бажаєте здобувати вищу освіту.

Крок другий: Ознайомтеся з Правилами прийому до вибраного вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких мають бути зазначені в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.

Крок третій: Прийміть рішення про те, з яких предметів Ви бажаєте скласти тести.

Крок четвертий: Прийдіть особисто до будь-якого пункту реєстрації.

Крок п′ятий: У пункті реєстрації отримайте ″Інформаційно-реєстраційний бюлетень″. Ознайомтеся з правами, обов’язками особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, та умовами його проходження у 2018 році.

Крок шостий: Зверніться до особи, яка проводить реєстрацію, та подайте їй:

– паспорт. Якщо Вам на момент реєстрації не виповнилося 16 років і Ви не отримали паспорт, необхідно подати свідоцтво про народження;

– документ про отримання повної загальної середньої освіти. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2018 році – необхідно подати довідку з навчального закладу за зразком Українського центру оцінювання якості освіти;

– дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

– два пластикових файли для зберігання документів формату А4.

Крок сьомий: В усній формі повідомте особі, яка проводить реєстрацію, про:

– фактичне місце свого проживання на період проходження зовнішнього оцінювання;

– номер свого контактного телефону (за наявності);

– електронну адресу (за наявності);

– перелік навчальних предметів, із яких Ви вирішили проходити зовнішнє оцінювання;

– особливі умови, які необхідно створити Вам для проходження тестування (для осіб, які мають обмежені фізичні можливості за умови надання відповідного висновку закладу охорони здоров’я).

Крок восьмий: Відповідальний за пункт реєстрації після введення отриманої інформації до бази даних надрукує та надасть Вам для перевірки бланк реєстраційної картки. Уважно ознайомтесь із записами, перевірте їхню відповідність документам та усній інформації, що надана Вами. Правильність усіх записів, зроблених у реєстраційній картці, засвідчіть своїм підписом.

Крок дев′ятий: Власноруч напишіть текст заяви у відведеному місці реєстраційної картки та поверніть її відповідальному за пункт реєстрації.

Крок десятий:  Отримайте у відповідального за пункт реєстрації бланк сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з Вашою фотографією.

Реєстрація завершена.

ПАМ′ЯТАЙТЕ:

1. Якщо після реєстрації Ви вирішили змінити перелік предметів, із яких Ви будете проходити тестування, виникла потреба внести інші дані до реєстраційної картки – знову зверніться до пункту реєстрації та зробіть десять кроків, що вказані вище. Але не забудьте надати відповідальному за пункт реєстрації одержаний Вами бланк сертифіката зовнішнього оцінювання. Його потрібно анулювати.

2. Бережіть бланк сертифіката зовнішнього оцінювання, одержаний після реєстрації. Пам’ятайте, що його Ви будете пред’являти під час проходження тестувань і вступу до вищого навчального закладу. У зв’язку з цим ламінувати бланк сертифіката не можна. Радимо зберігати його в пластиковому файлі.

(Матеріал – http://www.testportal.gov.ua/)