Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
За 2004 – 2008 роки

2004 рік

26 червня – закінчення курсів за програмою “Intel. Навчання для майбутнього” (Аджимян О.Р., Сопіна І.М.)

2005 рік

21 січня – нагородження грамотою Запорізької обласної державної адміністрації за кращу роботу в номінації “Розробка учнівської презентації” на обласному конкурсі навчальних проектів районих тренерів за програмою “Intel. Навчання для майбутнього” (Сопіна І.М.)

18.07-18.10 закінчення дистанційного курсу ДК “Адміністратор” для адміністраторів навчальних компютерних комплексів (Аджимян О.Р., Сопіна І.М., Єршова В.О. – директор ЗСК, Подосіновський М.П.- вчитель ДПЮ, Сопіна В.В. – заступник директора з навчально-методичної роботи)

Вересень – Сопіна І.М. учасник конкурсу “Вчитель-Новатор”.

25-26 грудня присвоєння звання “Регіональний тренер” програми “Intel. Навчання для майбутнього”Аджимян О.Р.

2006 рік

Вересень – 10 учнів стали фіналістами конкурсу мультимедійних компютерних презентацій “Join Multimedia”. учнями були створені електронні презентації на англійській мові.

11-14 жовтня – участь в XIV щорічної конференції “Відроджені гімназії України” в м.Тернополі. тема конференції: “Духовні пріоритети національної освіти і виховання в гімназіях, ліцеях, колегіумах”. Учасниками конференції від колегіуму були Сопіна В.В. – заступник директора з навчально-методичної роботи та Сопіна І.М. – вчитель інформатики.

Листопад – проходження першого етапу Міжрегіональних ІТ-Тренувальних курсів для мережі Києво-Могилянської Колегії. Здобуття звання тренера. Учасники: Лукашенко М.П. (вчитель історії та права), Сопіна І.М. (вчитель інформатики)

2007 рік

Січень – закінчення курсів за програмою “Партнерство у навчанні” (Сопіна І.М., Аджимян О.Р.)

20 червня – присвоєння звання “Регіональний тренер” програми “Intel. Навчання для майбутнього” Сопіній І.М.

Жовтень – закінчення курсів для вчителів колегіумів України “InterCollegia” (Сопіна І.М., Лукашенко М.П. – вчитель історії та права)

18-19 грудня – Майстер-клас для починаючих районних тренерів програми «Intel® Навчання для майбутнього» на базі ЗОІППО

16 лютого – участь в проекті “Громадянська освіта-Україна” (Київ, 2007). Реалізація міжпредметного підходу до викладання громадської освіти. Учасник: Аджимян О.Р.

2008 рік

Березень – участь Серік Т.Я. (вчитель етики) в Міжнародному конкурсі “Успішний проект” за програмою “Intel. Навчання для майбутнього”. Детальніше: Проект “Ми – діти планети земля”.

17 квітня – делегація Запорізької області в складі 12 педагогів (в тому числі Сопіна І.М) приймала участь у Міжнародному форумі «Нові горизонти інформаційно-комунікаційних технологій в освіті» у рамках міжнародної програми INTEL® «Навчання для майбутнього».

13 травня – Аджимян О.Р. приймала участь в семінарі для працівників освіти”, який проводили сумісно компанії “Microsoft Украина” и “Рома””. Детальніше: Про семінар

Жовтень – проведення курсів за програмою “Intel. Навчання для майбутнього” для вчителів інтернатів Запорізької області (тренер: Сопіна І.М.)

8-9 жовтня Обласним управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації спільно з Науково-методичним центром інформатики та інформаційних технологій ЗОІППО, відділами освіти Вільнянського та Хортицького районів було проведено Регіональну конференцію «ІКТ як необхідна умова ефективного впровадження профільного навчання». Учасники колегіуму: Єршова В.О. (директор), Аджимян О.Р. (вчитель інформатими). Детальніше: Регіональна конференція

1-2 грудня – на базі НМЦ ІІТН відбувся майстер-клас для тренерів програми «Intel® Навчання для майбутнього» Запорізької області. Заняття проводили тренер-методист програми Кузьмінська Олена (м. Київ) та регіональний тренер Аджимян Ольга (Січовий колегіум).