Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
За 2010 рік

Січень-березень – Очно-дистанційні курси «Intel® Навчання для майбутнього – версія 10», група І, (тренер – Сокол І.М.)

Січень – Куліковська К. (7 клас) переможниця вікторині «Магістр «Онляндії»

9.02 – проведення Дня безпеки Інтернет

9.02 – проведення тренінгу для вчителів “Онляндія”

9.02 – участь у Всеукраїнській конференції “Діти в Інтернеті: реальні небезпеки віртуального світу” в м.Києві

23.02 – Савченко С., Стрельнікова В. , Сиваш К.(10 клас)- переможці міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер”

23.02 – участь в обласному конкурсі проектів за програмою”Intel. Навчання для майбутнього” з зарубіжної літератури до 150 річчя з дня народження А.П. Чехова (Осьмякова Ю.В., Підсумковий протокол оцінювання робіт) – 3 місце

Лютий – участь учнів в Інтернет-Вікторині “Магістр Онляндії”. Переможці лютого: Аліна Драгомир (7 клас), Анастасія Головльова, (8 клас), Едуард Шпонька,(8 клас), Олександр Чаплян,(8 клас), Валерія Волинська (8 клас),  Марія Хачатрян, Карина Садчикова (8 клас), Марія Овдієнко (8 клас), Віка Рожко (8 клас), Ігор Рижков (8 клас), Альона Макаренко (8 клас), Марія Луньова (8 клас).

4.03 – в Київському міському Будинку Вчителя був проведений Всеукраїнський День газети “Інформатика”, який проводила редакція Всеукраїнської газети “Інформатика” (Видавництва “Шкільний світ”) з нагоди свого 10-річчя. (участь – Сокол І.М.)

17.03 – диплом за Диплом за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти

23.03 – тренінг “Технології Веб 2.0” для вчителів географії Запорізької області (Сокол І.М.)

30.03 – участь в Форумі для вчителів “Партнерство у навчанні” м.Київ

Квітень – участь учнів в Інтернет-Вікторині “Магістр Онляндії”. Переможці квітня: Анастасія Головльова, Віра Лебідь, Марія Хачатрян, Ольга Заградська, Яна Чудновська, Аліна Леонтій, Юлія Трушицина, Вікторія Сергієва, Тетяна Приходько, Дмитро Стеценко, Семен Шелудько, Арсен Гасанбеков.

14-15 квітня -участь  в Міжнародному форумі «Нові горизонти інформаційно-комунікаційних технологій в освіті» в Києві у рамках освітніх ініциатив Intel. (Про форум)

Квітень – отримання звання тренер-методист (Аджимян О.Р., Сокол І.М.)

6.05 – участь в Конференції  “Інформаційно-комунікаційний простір як нове середовище особистості” в рамках 1 Міжнародного освітнього Форуму “Особистість в єдиному освітньому просторі” на базі ЗОІППО

3.06 – тренінг “Технології Веб 2.0” для вчителів географії Запорізької області (Сокол І.М.)

18.06 – отримання Диплому I рівня за активну участь у проведенні Року безпечного Інтернету в Запорізькій області та Грамоти за активну участь у створенні шкільних стендов “Безпека в Інтернеті” (Наказ від 14.06.2010 № 92-Д)

7-8.08 – участь в Міжнародній конференції “Інфо-Стратегія 2010” (Севастополь) (учасники – Сокол І.М., Аджимян О.Р., альбом)

26.08 – семінар для керівників районих\міських МО вчителів інформатики

7-9.09 – участь в Регіональній конференції «Шкільна інформатика: сучасний стан, проблеми й перспективи» (учасники – Сокол І.М., Аджимян О.Р., про конференціюфотоальбом)

Сокол І.М. – Наказом ОблУОН № 483 від 06.09.2010 “Про нагородження педагогічних працівників області до 25-річчя шкільного курсу інформатики” за багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи у розвитку регіональної системи освіти та з нагоди ювілею шкільного курсу інформатики грамотами Обласного управління освіти та науки

Аджимян О.Р. – Наказом ЗОІППО № 95-Д від 16.06.2010 «Про нагородження вчителів інформатики Запорізької до 25 –річчя шкільного курсу інформатики» за багаторічну сумлінну працю, творче відношення до формування комп’ютерних знань учнів, активну роботу щодо створення методичної системи навчання інформатики та з нагоди ювілею шкільного курсу інформатики грамотами Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

21.09 – участь в вебінарі “Веб 2.0 = культура соучастия” Дирекції освітніх програм Intel в Україні

29.09 – проведення лекції “Авторське право”, майстер-класу “Технології Веб 2.0”, тренінг “Безпечний Інтернет “для слухачів курсів ЗОІППО (тренер Сокол І.М.)

жовтень – участь в обласному конкурсі проектів за програмою”Intel. Навчання для майбутнього” з біології  (Бережна О.М., 3 місце)

7.11 – участь в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності Бобер. (Переможці: добрий результат -Уточкін Д.,Недавній Д, Безпалько В., Куліковська К., Ефіменко Є., Сироватка А., Тиришкін Д., Першин Б, Хачатрян М., Матюхов С.,Сердюк І., Микитич Я., Ковальський М., Кононенко І., Потоцький М., Савченко С., Круцило А., Петрова О., Чеберко Д., Дорошенко Л., Котькорло О.)

грудень – участь 9-Б та 8-Б класів в «Онляндія в моїй школі»!

20.12-24.12 – участь в тренінгу за програмою Інтел.Шлях до успіху (Костюк О.В., Бережна О.М., Сокол І.М.)