Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Інструкція для класного керівника щодо введення даних та обміну інформацією в інформаційній системі «NetSсhool»

ІНСТРУКЦІЯ
для класного керівника щодо введення даних та обміну інформацією в інформаційній системі «NetSсhool».

1. Загальні положення.
1.1. Працюючи з особистою інформацією, що стосується навчально-виховного процесу (дані про учасників УВП, плани роботи, навчальні плани, методичні матеріали і т.д.), користувачі інформаційно системи «NetSсhool» (далі ІС) повинні старатися виключити дублювання даних, що містяться в ІС , тобто прагнути до того, щоб внутрішкільна інформація зберігалася в єдиній базі даних і підтримувалася там в актуальному і зручному для використання вигляді.
1.2. Всі зміни даних, зберігання і використання яких передбачені в єдиній базі даних, повинні вноситися в першу чергу в ІС, і тільки після цього в інші документи і сховища інформації.
1.3. Перспективною завданням розвитку ІВ є скорочення до мінімуму інших способів зберігання і використання інформації освітнього установи крім єдиної бази даних зі зручним і строго розмежування доступу.

2. Розділи «Дошка оголошень», «Пошта».
2.1. Щодня переглядати дошку оголошень та повідомлення внутрішньої пошти, при необхідності відповідати на листи і розсилати листи учасникам освітнього процесу.
2.2. Якщо оголошення або електронний лист містить питання, прохання чи доручення, негайно відправляти повідомлення про виконання доручення або про причини невиконання.

3. Розділ «Шкільне керівництво».
3.1. Підрозділ «Користувачі», сторінка «Учні».
3.1.1. Щорічно вносити і коректувати особисті дані учнів і батьків.
3.1.2. При зміні особистих даних учнів та їх батьків протягом навчального року негайно коригувати відповідні дані в ІС.
3.1.3. Зазначене в п.п.3.1.1 і 3.1.2 не відносяться до зміни даних, оформлених наказом директора (такі дані вносить секретар школи).

4. Розділ «Документи».
4.1. На початку кожного півріччя ознайомитися з документами з підрозділів «раніше встановлені» і «внутрішкільні», при необхідності повідомляти керівникам школи про відсутніх для роботи або застарілих документах.

5. Розділ «Класи».
5.1. Підрозділ «Предмети».
5.1.1. На початку навчального року перевірити й уточнити списки вчителів, які працюють у класі за допомогою опції «за класами». Звернути увагу на предмети, що вивчаються за підгрупами. Про неточності повідомити завучу по внутрішній пошті ІС.
5.1.2. Перевірити своє навчальне навантаження, використовуючи опцію «по вчителям».
5.2. Підрозділ «Підгрупи».
5.2.1. На початку навчального року розподілити учнів свого класу по підгрупах, користуючись сторінкою «Набір в групи» та «Змінити».
5.2.2. Зміни у підгрупах протягом навчального року негайно вносити в ІС.

6. Розділ «Розклад».
6.1. Підрозділ «Рік», сторінка «події року – класні заходи». На початку навчального року (півріччя) внести інформацію про плановані класних заходах.
6.2. Підрозділ «Місяць». Щомісяця вносити (коригувати) в календарі класні заходи на майбутній місяць.
6.3. Підрозділ «тиждень». На початку чверті (півріччя) перевірити розклад занять у своєму класі. Про неточності повідомити завучу по внутрішній пошті ІС.

7. Розділ «Класний журнал».
7.1. Не рідше одного разу на тиждень контролювати введення поточних відміток про успішність і відвідуваність учнів класу. Про помічених неточностях повідомляти вчителя-предметника.

8. Розділ «Звіти».
8.1. Періодично переглядати звіти «Попередній звіт класного керівника за навчальний період», «Звіт класу про успішність класу з предмету», «Звіт про відвідуваність класу».
8.2. Наприкінці чверті (півріччя) переглянути підсумкові звіти «Звіти класного керівника за звітний період», «Підсумки успішності класу за звітний період», у разі необхідності внести відсутні підсумкові оцінки або повідомити вчителя-предметника через внутрішню пошту ІС.

9. Розділ «Шкільні ресурси».
9.1. Переглядати підрозділи з виховної роботи, відкриваючи посилання на ресурси шкільної мережі та мережі Інтернет.
9.2. Повідомляти адміністратора ІС про нові адреси по темі виховання, про застарілі і непрацюючі посилання.

10. Розділ «Форум».
10.1. Регулярно проглядати свіжі повідомлення в темах форуму, брати участь в обговоренні і відповідати на запитання, що стосуються свого напрямку діяльності.
10.2. За необхідності створювати нові теми з дискусійних питань шкільного життя для підготовки педрад та інших заходів, вивчення думки учасників УВП.
10.3. Поміщати в тему «Для роботи в« NetSсhool »короткі повідомлення про введеної інформації або роботі в ІС, про виникаючих питаннях та збої програми.
10.4. Поміщати в тему «NetSсhool» зауваження та побажання щодо вдосконалення ІС.

11. Розділ «Персональні налаштування».
11.1. З метою безпеки рекомендується змінювати один раз на місяць свій пароль доступу в ІС «NetSсhool».
11.2. У випадку найменших підозр про несанкціоноване використання пароля доступу негайно змінити свій пароль і повідомити адміністратора системи.