Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Памятка класному керівнику

ПАМ’ЯТКА КЛАСНОМУ КЕРІВНИКУ

по роботі в автоматизованій інформаційній системі “NetSchool” .

Шановні колеги! Впровадження комп’ютерних інформаційних технологій і отримання позитивних результатів неможливе без додаткових витрат ваших сил і часу на початковому етапі. Ми отримаємо плоди цієї роботи тим швидше, ніж дружніше візьмемося за справу. Висловлюємо надію, що ви не станете заперечувати все, не спробувавши особисто долучитися до використання шкільної інформаційної системи. Сподіваємося на ваше активну участь в експерименті, ділові пропозиції та зауваження.

Адміністрація школи 

Інформаційна система «NetSchool» доступна з будь-якого комп’ютера, підключеного до локальної мережі школи або до мережі Інтернет, ___________

1. Настійно рекомендується змінити свій пароль для входу в «NetSchool» (розділ Персональні налаштування, кнопка «змінити пароль»). Якщо Ви не можете увійти в систему – зверніться в техпідтримку для уточнення свого імені входу та пароля.
2. Перевірте список свого класу: розділ «Шкільне керівництво» – учні-вибрати клас та літеру – натиснути кнопку «Застосувати». Якщо список неточний – повідомте в техпідтримку і секретарю школи про відсутніх (зайвих) учнів через пошту «NetSchool» або особисто. Клацніть вкладку «Батьки». Про відсутніх батьків також повідомте в техпідтримку і секретарю школи. Відсутні дані і неточності в анкетних даних учнів та батьків свого класу ВИ МОЖЕТЕ ВНЕСТИ І ВИПРАВИТИ САМІ. Збираючи відомості про учнів і батьків, використовуйте пропоновану форму, відповідну базі даних «NetSchool».
3. Перевірте список предметів і вчителів у вашому класі: розділ «класи і предмети» – вкладка «предмети». У разі невідповідності – повідомте в техпідтримку (копія – завучу) поштою «NetSchool» або запискою.
4. Розділіть клас на підгрупи з певних. предметів: «розділ класи та предмети» – вкладка «підгрупи» – кнопка «набір в підгрупи» – кнопка «змінити». Поставте або приберіть «галочки» напроти прізвищ учнів.
5. Перевірте список класів, в яких Ви викладаєте: розділ «класи і предмети» – вкладка «предмети» – вид «по вчителям». У разі невідповідності – повідомте завучу поштою «NetSchool» або запискою.

Практичне навчання та консультації проводяться щотижня, четвер (з 13-00 до 15-00)

Оперативна допомога – через пошту та форум «NetSchool».

Терміни виконання цієї роботи: жовтень 2010