Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Бібліотека

Вітаємо Вас на сторінці бібліотеки Запорізького Січового колегіуму! Тут Ви знайдете багато цікавої та корисної інформації. Ми маємо надію, що матеріали представлені на нашому сайті, зацікавлять Вас.

Щасти !!!

Про бібліотеку

                                                                                     

Бібліотекар – Тетяна Вікторівна Балховітіна

Бібліотека обладнана стелажами, на яких розміщується художня, наукова, додаткова, довідкова література.

Оформлені стенди «Безпечна дорога до школи», «Шевченківський заповіт», «Мій рідний край – моя Україна», книговикладки: «Нові книги», «Тобі випускник», «Край наш Запорізький».

Книжковий фонд бібліотеки на сьогоднішній день налічує:

  • 8343 підручники,
  • 5072 екземпляри  художньої літератури; брошур, довідкової, науково- пізнавальної літератури
  • журналів – 58 найменувань,
  • газет- 40 найменувань,
  • методичної літератури- 450,
  • науково- пізнавальної- 1012.

Джерелами комплектування бібліотечних фондів є як обл.УНО, бібліотекар, так і самі учні, їхні батьки, працівники колегіуму. На даний час читачами є – 382 чол. Постійно діє акція «Подаруй книгу школі». В бібліотеці вільний доступ до всієї літератури, крім підручників. В кожному класі є відповідальний за стан підручників. Постійно проводяться бібліотечні уроки. Організована робота по перевірці збереження книг. Організована «Лікарня книг».

Бібліотека забезпечена комп’ютером та копіювальною технікою на абонементі та додатково встановлено 5 комп’ютерів у читальній залі, накопичено бібліотечку електронних підручників (близько 160), відчутна допомога в цьому надана Національним університетом «Києво-Могилянська академія».

Стають традиційними доброчинні акції «Подаруй книгу», «Підтримай бібліотеку», в яких беруть участь учні, вчителі, батьки, випускники…
Ведеться індивідуальна робота з учнями 5-х класів, в процесі якої відбувається знайомство з режимом роботи бібліотеки, правилами користування книгами.
Якісний та кількісний склад фонду шкільної бібліотеки, що відповідає потребам учнів та педагогів, безпосередньо впливає на реалізацію мети школи – навчання та виховання учнів, надання їм оптимальних можливостей для отримання різнобічної освіти й високої культури.

 

Протокол результатів відбору оригінал-макетів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти.

 

За посиланням Підручники он-лайн ви можете переглянути та завантажити підручники для 5-11 класів.

Блог бібліотекарів

Основні розділи: