Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Педагогічний колектив

Адміністрація закладу

Єршова В.О.

Єршова Валентина Омелянівна

директор, вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Відмінник народної освіти України (1991)
Почесна Грамота ВР України (2007)
Почесна Грамота Запорізького обкому профспілки працівників ОН України (2009)
Почесна Грамота ЗОДА, Грамота Священного Синоду УПЦ (2010)
Подяка УОН ЗОДА (2011)
Почесна Грамота УОН ЗОДА, Подяка УОН ЗОДА,Диплом «Директор ХХІ століття» (2012)
Диплом лауреата щорічної Премії  ВР України (2013)
Медаль «За відданість справі», Подяка ДОН ЗОДА (2014)
Грамота ДОН ЗОДА, Орден ІІІ ступеню «За заслуги перед Запорізьким краєм» (2017)

Свириденко Ірина Олександрівна

заступник директора з навчальної роботи

Почесна Грамота УОН ЗОДА (2010)
Грамота ДОН ЗОДА, Подяка МОН України (2014)
Грамота ОДА (2017)

 

Михайлова В.В.

Михайлова Віта Володимирівна

заступник директора з виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Почесна Грамота УОН ЗОДА (2006)
Грамота УОН ЗОДА (2011)
Подяка МОН України (2014)
Грамота ОДА (2017)

Тел.: 286 20 84

звездова

Звєздова Людмила Андріївна

заступник директора з господарських питань
Тел.: 286 20 82

Категорії та звання

Станом на 1 вересня 2017 р. після встановлення категорій та присвоєння педагогічних звань педагоги розподіляються за категоріями:

  • «спеціаліст» – 17%
  • «спеціаліст другої категорії» – 15%
  • «спеціаліст першої категорії» – 13%
  • «спеціаліст вищої категорії» – 54%
  • Кандидат історичних наук, доцент – 2
  • Кандидат технічних наук, доцент – 1 
  • Кандидат педагогічних наук – 1

Педагоги колегіуму мають педагогічні звання:

  • «вчитель-методист» – 25%
  • «вихователь-методист» – 6%
  • «старший вчитель» – 24%
  • «старший вихователь» – 12%

Почесною грамотою Верховної ради України нагороджена директор Єршова В.О. (2007 р.)

Нагороджені нагрудними  знаками:

  • «Софія Русова» – 1;
  • «Василь Сухомлинський» – 1;
  • «Відмінник освіти України» – 9.

Методичні обєднання колегіуму:

  • класних керівників та вихователів (керівник – Кравченко Л.А.)
  • школа молодого вчителя (керівник – Славич В.Я.)
  • методична рада колегіуму (керівник – Чеховська Л.Й.)
  • керівники студій (керівник – Лисенко Л.В.)

Методичне об’єднання української філології

  • Тищенко Н.М. керівник МО, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  • Чеховська Л.Й. – вчитель української мови та літератури,  спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник народної освіти України
  • Славич В.Я. – вчитель української мови та літератури,  спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України
  • Власова О.М. – вчитель української мови та літератури,  спеціаліст першої категорії
  • Пєткова О.В. – вчитель української мови та літератури,  спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, старший вихователь

Методичне об’єднання зарубіжної філології

  • Кузнєцова Л.К. –  керівник МО, вчитель зарубіжної літератури,  спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2014”
  • Гутарук Н.В. – вчитель англійської мови,  спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  • Сопіна О.М. – вчитель англійської мови,  спеціаліст вищої категорії
  • Осьмякова Ю.В. – вчитель зарубіжної літератури та російської мови,  спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Михайлова В.В. – вчитель зарубіжної літератури та російської мови, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Математичне методичне об’єднання 

  • Лук’янова В.І. – керівник МО, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Аджимян О.Р. – вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України
  • Сокол І.М. – вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, вчитель-методист, кандидат педагогічних наук
  • Сосновська А.І. – вчитель інформатики, спеціаліст першої категорії
  • Сопін І.М. – вчитель інформатики, спеціаліст другої категорії
  • Коваленко П.О. – вчитель медіакультури, спеціаліст другої категорії
  • Нагорнова Т.Ю. –  вчитель математики, спеціаліст першої категорії
  • Акініна Т.Б. –  вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  • Кулабухова О.І. – вчитель математики, спеціаліст першої категорії
  • Кліменко Т.В. – вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Доренська Н.А. – вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Коваленко Л.Р. – вчитель фізики, кандидат технічних наук, доцент

Природничо-історичне методичне об’єднання

  • Балховітін О.В.керівник МО, вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Лукашенко  М.П. – вчитель історії та права, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України
  • Стовбінський О.Ю. – вчитель історії, спеціаліст
  • Білоножко С.В. –  вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, кандидат історичних наук, доцент
  • Бостан Л.М. – вчитель історії, кандидат історичних наук, доцент, вчитель-методист
  • Альошечкіна Я.В. – вчитель історії, спеціаліст першої категорії
  • Полуектова Н.Л. – вчитель історії, спеціаліст другої категорії
  • Кравченко Л.М. –  вчитель економіки, природознавства та біології, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Бережна О.М. – вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Петрюк О.В. – вчитель хімії, спеціаліст другої категорії
  • Марцих С.В. – вчитель історії та права, спеціаліст вищої категорії, старший вихователь
  • Єршова В.О. – вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник народної освіти України
  • Сопіна В.В. – вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник народної освіти України

Спортивно-естетичне методичне об’єднання

  • Севастьянова І.С. – керівник МО, вчитель музичного мистецтва, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, вихователь-методист
  • Шеремет О.М. – вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  • Налапша О.В. –  вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Подосіновський М.П. – вчитель предмету “Захист Вітчизни”, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Моргун І.Г. – вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії
  • Салякіна О.І. – вчитель предмету “Основи здоров’я”, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Салякін С.П. – вчитель хореографії, спеціаліст другої категорії
  • Акчуріна Т.О. – вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст першої категорії

Методичне об’єднання керівників студій

  • Лисенко Л.В.керівник МО, керівник студії гри на бандурі “Січові стрільці”
  • Коваленко С.Г. – керівник студії “Театр слова”, вчитель-методист, нагрудний знак “Василь Сухомлинський”, Відмінник народної освіти України
  • Усенко Г.С. – керівник вокальної студії “Шанс”, керівник гуртка-методист, Відмінник народної освіти України
  • Пригродський Р.М. – керівник студії гри на сопілці та саксофоні, керівник гуртка-методист
  • Єршов Ю.І. – керівник студії важкої атлетики, спеціаліст вищої категорії, старший вихователь
  • Москальов П.О. – керівник студії інформатики, спеціаліст першої категорії
  • Тощев А.Г. – керівник студії археології, аспірант
  • Єльцова О.В. – керівник студії гри на скрипці
  • Авілова В.В. – керівник студії образотворчого мистецтва
  • Козаков А.П. – керівник студії вокалу
  • Пічкур А.В. – керівник студії вокалу
  • Салякіна О.О. – керівник студії бальних танців
  • Пазиніч І.В. – керівник студії в’язання гачком
  • Тарлинська С.С. – керівник студії стилю та краси “Принцеса”
  • Москаленко І.А. – керівник студії шкільного радіо

Методичне об’єднання класних керівників та вихователів

  • Каменєва Т.В. – педагог-організатор, спеціаліст другої категорії
  • Свириденко І.О. – практичний психолог, спеціаліст першої категорії
  • Луценко Г.А. – спеціаліст вищої категорії, старший вихователь
  • Мішевська Т.В. – спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист
  • Серік Т.Я. –  спеціаліст вищої категорії, старший вихователь, вчитель-методист, нагрудний знак “Софія Русова”, Відмінник народної освіти України
  • Палига Н.П. – спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист
  • Синюкова О.В. – спеціаліст першої категорії
  • Бережна І.Ю. – спеціаліст другої категорії
  • Коваленко А.Г. – спеціаліст
  • Геращенко В.П. – спеціаліст другої категорії
  • Устинова Н.О. – спеціаліст
  • Міщенко Л.М. – спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  • Власова О.М. – класний керівник 5-А класу
  • Стовбінський О.Ю. – класний керівник 5-Б класу
  • Нагорнова Т.Ю. – класний керівник 5-В класу
  • Петрюк О.В. – класний керівник 6-А
  • Салякіна О.І. – класний керівник 6-Б
  • Моргун І.Г. – спеціаліст вищої категорії, класний керівник 6-В класу
  • Альошечкіна Я.В. – вчитель історії, спеціаліст другої категорії, класний керівник 7-А класу
  • Кравченко Л.А. керівник МО, класний керівник 7-Б класу
  • Кузнєцова Л.К. – класний керівник 7-В класу
  • Балховітін О.В. – класний керівник 7-Г класу
  • Бойко Л.А. – спеціаліст першої категорії, класний керівник 8-А класу
  • Бережна О.М. – класний керівник 8-Б класу
  • Лук’янова В.І. – класний керівник 8-В класу
  • Гутарук Н.В. – класний керівник 8-Г класу
  • Акчуріна Т.О. – класний керівник 9-А класу
  • Осьмякова Ю.В. – класний керівник 9-Б класу
  • Кулабухова О.І. – класний керівник 9-В класу
  • Пєткова О.В. – класний керівник 10-А класу
  • Сопіна О.М. – класний керівник 10-Б класу
  • Акініна Т.Б. – класний керівник 10-В класу
  • Федотова С.О. – класний керівник 11-А класу
  • Марцих С.В. – класний керівник 11-Б класу
  • Доренська Н.А. – класний керівник 11-В класу

 

 

Клименко Т.В. – спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Клим Ю.В. – спецвіаліст вищої категорії, вчитель-методист

Камєнєва М.П. – спеціаліст

Ніколаєва Л.В. – спеціаліст

Осмякова Ю.В. – спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, старший вихователь

Францен М.І. – спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Петренко В.Д. – спеціаліст першої категорії

Трофименко М.Ю. – спецаліст

Друковані праці вчителів